sobota, 22 lutego 2020

Marcin Maciejczak zwycięzcą The Voice Kids

Marcin Maciejczak z Bartochowa, pod Sieradzem zdobył najwięcej głosów publiczności w trzeciej edycji The Voice Kids, młody muzyk był od samego początku brany pod uwagę jurorów jako zwycięzca tej edycji The Voice Kids.

Marcin Maciejczak śpiewu uczy się w studiu wokalnym pod okiem Jarosława Miłka. Mieszkańcy naszego miasta już wielokrotnie mogli słuchać jak chłopiec śpiewa podczas imprez na terenie naszego miasta i w regionie. Szerszej grupie odbiorców dał się poznać w 2018 roku podczas występu w programie "Mam Talent" gdzie wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego "Zacznij od Bacha". W 2020 roku wystartował w III edycji programu "The Voice Kids", gdzie zachwycił trenerów piosenką Lady Gagi  "I’ll Never Love Again" z filmu "Narodziny gwiazdy" odwracając już na samym początku występu trzy fotele i tym samym awansował do dalszej części programu wybierając drużynę Dawida Kwiatkowskiego. W odcinku zwanym bitwami zachwycił jurorów wykonaniem piosenki "In to You" Ariany Grande i ponownie Lady Gagi " I’ll Never Love Again", dzięki temu dostał się do półfinału. Tu wykonał piosenkę  "Rise Like a Phoenix" Conchity Wurst, co dało mu przepustkę do wielkiego finału. W odcinku półfinałowym zaśpiewał jeszcze razem z Dawidem Kwiatkowskim utwór "Plan B", jest to jedna z najnowszych piosenek Dawida Kwiatkowskiego. Finał to już prawdziwa eksplozja talentu Marcina Maciejczaka, w którym to wbił w fotele jurorów własną aranżacją piosenki zespołu Lady Pank "Zawsze tam gdzie ty". Przysłowiową wisienką na torcie było wykonanie finałowej piosenki "Jak gdyby nic". To przepiękna piosenka, która wywołała łzy w oczach i gęsią skórkę u nie jednej osoby. Zanim ogłoszono zwycięzcę programu został rozstrzygnięty konkurs na najpopularniejszego wykonawcę w głosowaniu internatów. Zwycięzcą okazał się nie kto inny jak Marcin Maciejczak dzięki czemu zdobył  voucher na nagranie singla i teledysku, oraz nagrodę specjalną 30 tysięcy złotych, którą przekazał na cel charytatywny fundację "Nuta Nadziei".  Telewidzowie w głosowaniu sms - owym zadecydowali iż III edycję programu "The Voice Kids " wygrał Marcin Maciejczak. Po ogłoszeniu wyników chłopiec nie krył wzruszenia i finałową piosenkę wykonał jeszcze raz ze łzami w oczach. Artysta w nagrodę będzie mógł nagrać swoją płytę, ale również otrzymał nagrodę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych. Marcinowi gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca w trzeciej edycji programu "The Voice Kids".

7 komentarzy:

 1. Gratulacje! Interpretacja, głos cudowny. Z trzech edycji jest najlepszy ��.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mega wielki głos, wielki talent, brawo brawo brawo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba przyznać, że bardzo dojrzały opanowany i elokwentny. Talent niesamowity. Cieszę się że udało mu się za8stbuec. Gratuluję Rodzicom bo bez tego zaplecza nie był by takim człowiekiem jakim jest. Zdrowia i pomyślności w dalszych działaniach. Cudnie Cię słychać Marcin

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny występ, gratulacje !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. pozamiatał, ale głos !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Słucham na okrągło. On jest extra !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo zdolny młody człowiek. Powodzenia Marcin

  OdpowiedzUsuń