środa, 8 kwietnia 2020

400 osób chorych na koronawirusa SARS-CoV-2 potwierdzonych testami

Mimo iż na terenie całego kraju są wprowadzone restrykcje dla obywateli liczba osób na koronawirusa SARS-CoV-2 rośnie w całym kraju, identycznie jest w województwie łódzkim.
Już 400 osób jest zakażonych koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województw łódzkiego, potwierdzonych pozytywnymi testami na koronawirusa SARS-CoV-2, na terenie powiatu sieradzkiego są 3 osoby z potwierdzonym wirusem. Mimo iż minister zdrowia wprowadził obostrzenia dla obywateli, liczba osób zakażonych koronawirusem rośnie, niestety rośnie również liczba osób, których nie udało się uratować i wirus ich pokonał, obecnie na terenie województwa łódzkiego zmarło 5 osób, u których stwierdzono, że przyczyna było zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.
Rośnie również liczba osób, które udało się wyleczyć, obecnie jest ich już 84. 
Oto komunikat Dagmary Zalewskiej, rzecznik prasowej wojewody łódzkiego, kliknij, aby wysłuchać MP3.

7 komentarzy:

 1. To jakie jest sens siedzenia w domu skoro widać, że to nie pomaga? Włosi siedzą już 6 tydzień i co? Ile mamy siedzieć? Rok? Nie zabije nas koronawirus, umrzemy z głodu, albo będziemy masowo popełniać samobójstwa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chorych pewnie jest grubo ponad 10 tysięcy, tylko niestety nie bada się osób z podwyższonego ryzyka. Statystyki muszą być niskie bo taki jest przykaz. Średnio na terenie województwa robi się około 400 testów farsa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakaś masakra, Sieradzka policja robi łapanki na ludzi którzy chodzą po mieście i karzą wszystkich mandatami, to jest skurwysyńst.... co oni robią. Jakim prawem bo wam jakiś mały człowiek karze, jak wam każą strzelać do ludzi bo wyszli z domu, też to będziecie robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zbierają kasę na obietnice Moraeieckiego, Dudy i Kaczyńskiego

   Usuń
 4. Ja mandatow nie przyjmuje, jest to nie zgodne z Konstytucja. A jak jade do lasu z rodzina, nikogo nie narazam, wiec moga mnie w dupe.pocalowac.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ku.....wy z i ten cały PiS

  OdpowiedzUsuń
 6. Do redakcji , może wyjasnicie o co chodziło wczoraj w bloku przy ulicy targowej

  OdpowiedzUsuń