czwartek, 16 kwietnia 2020

Czy koronawirus był przyczyną śmierci mężczyzny w Sieradzu ?


W środę 15 kwietnia sieradzka policja odebrała zgłoszenie o śmierci jednego z mężczyzn w jednym z bloków należących do Urzędu Miasta Sieradz.

Na miejsce zgłoszenia udał się patrol sieradzkiej policji, aby sprawdzić czy faktycznie doszło do zgonu mężczyzny, patrol policji potwierdził, iż faktycznie w mieszkaniu na parterze znajduje się ciało starszego mężczyzny. 
Policjanci odpowiednio zabezpieczeni przystąpili do swoich czynności, po zakończeniu pracy przez policję ciało zostało zabezpieczone i o całej sprawie zostały powiadomione służby sanitarne. 
Mieszkanie zostało zabezpieczone i zaplombowane przez policje, a na drzwiach mieszkania umieszczono informacje o podejrzeniu COVID – 19. 
Teraz służby sanitarne będą ustalać czy do śmierci mężczyzny mógł przyczynić się koronawirus COVID – 19, jeżeli tak to już sanepid będzie ustalał z kim mężczyzna który zmarł się kontaktował. 
Za zdjęcie do materiału dziękujemy naszemu Czytelnikowi.

2 komentarze:

  1. Czy w związku zaistniałą sytuacją podejrzenia o Covid-19, policjanci którzy byli przy zwłokach zostali objęci kwarantanną ??? Czy raczej w myśl poj.....j zasady w tym chorym kraju " policjantów koronawirus się nie ima" ???

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń