niedziela, 12 kwietnia 2020

Groźny wypadek w Słomkowie Suchym

W niedzielę 12 kwietnia około godziny 22:15 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku drogowym we wsi Słomków Suchy w ciągu Drogi Krajowej nr 12.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż doszło do wypadku drogowego, w którym jeden z uczestników odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu w tym wypadku. Po zdarzeniu jeden z pojazdów zjechał z jezdni, uderzył w drzewo i dachował. Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili świadkowie zdarzenia, a przybyli na miejsce strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu ratunkowego wydobyli z wraku pojazdu poszkodowanego i przekazali go ratownikom medycznym. Dokładne przyczyny tego wypadku ustalają policjanci. Za zdjęcia dziękujemy PSP Sieradz. W akcji ratowniczej udział brały 4 zastępy z PSP i OSP, ratownicy medyczni i policja.
3 komentarze:

  1. Ludzie serca nie mają... Brałeś udział to pomóż... A nóż nie ważne czyja wina ale od ciebie zależy czyjeś życie. Zwiałeś bo pewnie pod wpływem byłeś... Kara cie nie minie... Szacun dla ludzi ktorzy pomogli gdy znieczulica panuje

    OdpowiedzUsuń
  2. A czy jest w 100% pewne, że była tam osoba druga która uczestniczyla w wypadku czy to tylko przypuszczenie?

    OdpowiedzUsuń
  3. Pod wpływem to był ale kierowca samochodu który dachował

    OdpowiedzUsuń