poniedziałek, 27 lipca 2020

O włos od tragedii

W poniedziałek 27 lipca około godziny 10:30 sieradzka policja odebrała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Oksińskiego.
Ze zgłoszenia wynikało, iż kierujący samochodem osobowym marki Citroen Xsara uderzył w barierki oddzielające chodnik od jezdni.
Uderzenie w barierki zakończyło całe zdarzenie, najpierw kierujący uderzył z dużą siłą w ogrodzenie krzyży tak zwanych „Trzech krzyży”, i siłą uderzenia jego auto obróciło i uderzyło dalej w barierki.
Kilkudziesięciokilogramowe kamienie latały jak by ważyła kilkanaście deko. Jeden z kamieni po uderzeniu wyładował na chodniku. I tu można mówić o wielkim szczęściu, że w tym momencie nikogo nie było na chodniku.
Niesyte kierujący po całym zdarzeniu uciekł z miejsca zdarzenia, obecnie poszukuje go policja.
Nie wiadomo co mogło być przyczyną, że kierujący uciekł z miejsca kolizji, można tylko przypuszczać, że mógł być pod wpływem alkoholu lub podobnych środków, lub nie posiadał uprawnień, ale to już ustali policja.
4 komentarze:

 1. Za małe kary dla piratów drogowych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Policji w ogóle na mieście nie widać tylko siedzą w krzakach lub włóczą się po wsiach.

   Usuń
  2. Masz coś do wsi plebsie

   Usuń
 2. to tylko zrobi pijak albo cpun albo samobujca bo pirat to by nie uciekal z miejsca sam szybko jezdze ale zeby nie widziec kapliczki to trzeba byc slepym jak ten kierowca i predkosc to ma malo wspulnego tu powiem brak orjetacji na drodze

  OdpowiedzUsuń