sobota, 22 sierpnia 2020

BMW uderzył w restauracje - aktualizacja

W sobotę 22 sierpnia około godziny 21:20 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie, że auto uderzyło w restauracje McDonalda.Do dziwnego zdarzenia drogowego doszło na parkingu restauracji przy ulicy Jana Pawła II. 
Jak udało nam się ustalić, w samochodzie było kilka młodych osób. Ich młodzieńcza fantazja zakończyła się tym, iż kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę restauracji. 
Jedną młodą osobą musieli zając się ratownicy medyczni, gdyż uskarżała się na ból w kolanie. 
Jeżeli młodemu pasażerowi nic nie będzie, kierowca BMW zostanie ukarany przez policjantów mandatem i punktami karnymi, a gdy poszkodowana osoba dozna obrażeń ciała i będzie zmuszona zostać w szpitalu powyżej dni 7, dla kierowcy BMW sprawa zakończy się przed sądem, gdzie będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego. Za szkody powstałe w tym zdarzeniu zapłaci ubezpieczyciel pojazdu.

24 komentarze:

 1. Może hamburger był za zimny 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba mu nie smakowało. Albo źle zrozumiał McDrive :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamówienie pewnie już za darmo przy takich stratach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze, kolejne Sebixy do kompletu. Niech więcej "latają bokiem" jak to oni mówią. Najwięksi idioci. Młodzież dzisiaj widzi tylko BMW, przeróbki, obniżanie i driftowanie. Żenada i płakać się chce na dzisiejszą młodzież .

  OdpowiedzUsuń
 5. Co mówi BMW do rdzy?... zapraszam w moje skromne progi 😁

  OdpowiedzUsuń
 6. Było trzeba się nie popisywać i nie gazować widać że sebix ledwo co prawo jazdy zdał i kupił BMW jak mylisz pedały gaz z hamulcem proponuje jeszcze raz iść na kurs prawa jazdy

  OdpowiedzUsuń
 7. Mc Drift.. Kill out.. 😁

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie koła mu się zablokowały jak w Alfie może jakieś fatum na Grunwaldzkiej jest trzeba odprawić egzorcyzmy

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie potężne 1,6 pod maską i poniosło...

  OdpowiedzUsuń
 10. Cała prawda już od tych beemek w głowie im się porąbało weźmie auto o d tatusia i szaleją bo BMW ciekawe jak by miał sam na to BMW zarobić,najgorsze to że jeżdżą trupami i im się wydaje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem, może sam zarobił tego nie wiesz. Zresztą to kwestia wychowania dzieci w 90% mają cechy po rodzicach tylko 10 jest nasze. Czyli jak rodzice się kłócili często w obecności dzieci później w przyszłości będą tak samo reagować na swoje

   Usuń
 11. Ale się popisał!!!!Śmiech i żenada dla kierującego,ale teraz kumple będą się śmiać.Szczęście że nikt tam nie przechodził.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tani gruz z większą mocą i nie potrafią ogarnąć jazdy tak to jest jak tylko po sieradzu jeżdżą nie dalej

  OdpowiedzUsuń
 13. To teraz z dynki niech w ścianę przysadzi

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajnie, został właśnie pośmiewiskiem z Sieradza

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam pytanko, czy w bmw migacze są w standardzie, czy trzeba dopłacić (jako opcja dodatkowa)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Migacze w standardzie tylko za przełącznik przy kierownicy trzeba zapłacić extra bo w seryjnych 1.6 utrudnia drift i ogranicza osiąganie dużych predkosci

   Usuń
 16. Pewnie z głodu mózg nie funkcjonował. Koleś pomylił kolejność. Najpierw się zamawia A dopiero później odbiera, i chyba dobrze kojarzę że do okienka staje się bokiem A nie przodem. Żenada. Dobrze że nikt nie zginął.

  OdpowiedzUsuń