czwartek, 6 sierpnia 2020

Potrącenie na POW

W czwartek 6 sierpnia przed godziną 12 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej.Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło na ulicy POW w Sieradzu. Ze wstępnych ustaleń wynika iż obaj uczestnicy jechali w tym samym kierunku a kierujący samochodem nie zauważył rowerzysty. Jak powiedziała nam Rzecznik Prasowa sieradzkiej policji aspirant sztabowa Agnieszka Kulawiecka, kierującym samochodem marki Hyundai okazał się 41-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Po badaniu alkomatem okazało się iż kierowca był trzeźwy a od rowerzysty zostanie pobrana krew. Poszkodowanego cyklistę w stanie ciężkim ratownicy medyczni przewieźli do pobliskiego szpitala. Kierowcy mogą liczyć się z utrudnieniami w miejscu wypadku, czyli na wysokości posesji POW 43.


2 komentarze:

  1. Szkoda poszkodowanego ale spójrzmy prawdzie w oczy ... niektórzy rowerzyści jeżdżą jak święte krowy nie patrząc na to, że nie tylko oni poruszają się po drodze ...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może zdarza się że rowerzysta jest winny, ale niestety większość zdarzeń to wina jednak kierowców, widać w tym wypadku kto uważa się za świętą krowę na drodze, pan za kierownicą w swoim autku inni uciekać. Kierowca powinien stracić prawko na zawsze, rowerzysta jechał prawidłowo, nawet w dzień miał kamizelkę odblaskową, a kierowca go nie widział, dziwne tłumaczenie.

      Usuń