czwartek, 24 września 2020

Ewakuacja przedszkola i żłobka w Sieradzu

 W czwartek 24 września o godzinie 13:20 sieradzka policja odebrała zgłoszenie od dyrekcji przedszkola nr 3 iż drogą elektroniczną otrzymali zgłoszenie o ładunku wybuchowym.


Dyrekcja przedszkola jeszcze przed przyjazdem służb podjęła decyzje o ewakuacji przedszkola i żłobka, jak i całego personelu.

Z przedszkola i żłobka ewakuowano 147 dzieci i 27 osób personelu. Jak udało nam się ustalić, tuż po godzinie 14 służby zostały powiadomione o podobnym incydencie w szkole podstawowej w Chojne, również dyrekcja szkoły podjęła decyzje o ewakuacji dzieci i personelu. 

Na miejsce zostaną wysłani policyjni pirotechnicy, aby sprawdzić obiekty, pirotechnik będzie musiał sprawdzić wszystkie pomieszczenia. 

Pracę już rozpoczęli policjanci, którzy będą ustalać, kto poinformował o tym, iż w objemkach są ładunku wybuchowe. Foto do materiału Grupa Alarmowo.4 komentarze:

 1. jakim trzeba być idiotą, żeby wysyłać takie mejle do przedszkola... rozumiem szkoła średnia ale żłobek... no idiota

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To były ćwiczenia.Strażacy o tym wiedzieli.Co roku robia taka akcje zeby ludzie w żłobku wiedzieli co robic w razie czego.

   Usuń
 2. Na samosąd czeresniaka!!! Albo wychłostać po plecach

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajebiste przedszkole; nawet do rodziców nie zadzwonili, poszedłwm po dziecko to nikt nic nie powiedział, dowiaduje sie z internetu o takich rzeczach; tylko karać dzieci potrafią...

  OdpowiedzUsuń