poniedziałek, 2 listopada 2020

Wypadek w Kobierzycku - aktualizacja

W poniedziałek 2 listopada około godziny 14:45 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK 12 w okolicach Kobierzycku. Droga jest całkowicie zablokowana.Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na DK12 w okolicach wsi Kobierzycko

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zderzyły się tu dwa samochody osobowe i ciężarówka przewożąca ciągniki rolnicze, o akcji ratowniczej opowiadał nam na miejscu, starszy kapitan Sławomir Osiewała z PSP w Sieradzu, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Ratownicy medyczni do sieradzkiego szpitala przewieźli kierowcę BMW, z informacji jakie dotarły do naszej redakcji, kierowca już opuścił szpital.

9 komentarzy:

 1. No to zaszalał kolega z BMW chłopie zastanów się dobrze że to tylko tak się skończyło bo przez wioskę zapierdal... jak szalony??? Może trochę Ci to da do myślenia????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Ci szkoda, kup sobie BMW

   Usuń
  2. Debilu jeden to że BMW to nie znaczy że jego wina

   Usuń
  3. Szaleje czy nie ale winę ponosi akurat kierowca ciężarówki....

   Usuń
  4. Nie wiesz jak było nie komentuj!!!!!!!

   Usuń
  5. Jak się nie wie nic na temat tego zdarzenia to się nie komentuje. Ciężarówka wjechała w BMW, a zapier... to ten oszołom z ciężarówki, który z taranowałby OPLA i BMW.

   Usuń
 2. sie wyklepie i będzie jezdzic

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem kto był winien tego wypadku i szczęście dla niego że tak się stało ale mi chodzi o tego kierowcę Bmw że nie jest sam na drodze niech pomyśli o wszystkich uczestnikach ruchu drogowego bo ostatnio szedłem przez wioskę gdzie mieszka zapier.... ile fabryka dała i znaki się kładły jakbyś trafił moje dziecko albo kogoś z mojej rodziny bo Ci Bozia rozum odbiera to bym Cię doszedł i nie BMW........

  OdpowiedzUsuń