środa, 27 stycznia 2021

Protest Kobiet w Sieradzu

W dniu 27 stycznia w całym kraju odbywały się protesty kobiet związane z uzasadnieniem wyroku Trybunały Konstytucyjnego dotyczącego wyroku w sprawie aborcji.


Pod sieradzkie biuro PiS przyszło kilkanaście osób, to spontaniczne spotkanie, aby wyrazić swoje niezadowolenie związane z tym, co robi, "tak zwany Trybunał Konstytucyjny", mówili uczestnicy protestu. 

Podczas spotkania głos zabrała Pani Ania, jedna z protestujących, „słuchajcie, znowu się tu widzimy, niestety PiS dzisiaj opublikowało uzasadnienie wyroku, a kancelaria Rady Ministrów napisała na twitter, że dzisiaj opublikują wyrok TK zakazujący całkowicie aborcji w Polsce”, kliknij, aby wysłuchać całego nagrania MP3.

Również przybyli mieszkańcy naszego miasta mówili, co sądzą o tym, co robi PiS i "tak zwany Trybunał Konstytucyjny, magister Przyłębskiej"kliknij, aby wysłuchać MP3. Kolejne spontaniczne spotkanie kobiet, w piątek 29 stycznia 2021, o godzinie 18:00.

7 komentarzy:

 1. "...i tak zwany Trybunał Konstytucyjny, magister Przyłębskiej"
  Na jakiej podstawie "rzetelny" portal dziennikarski jakim jesteście, pisze takie rzeczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może zacytuj rzetelnie w jakich przypadkach aborcja jest dopuszczona .

   Usuń
 2. Myślę, że Jarosław "Wielki" w ramach wolontariatu powinien zaopiekować się przez kilka dni niepełnosprawnym, ciężko upośledzonym dzieckiem i wtedy szybko zmieniłby wyrok trybunału.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo kobiety, w piątek będziemy cała rodziną

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsze jest to że najwięcej do powiedzenia mają lesbijki i wypaleni narkotykami celebryci patrz Hołdys który problem aborcji nie dotyczy i nigdy dotyczyć nie będzie .

  OdpowiedzUsuń