niedziela, 14 lutego 2021

Pożar na Krakowskim Przedmieściu ewakułowano 10 osób

W niedzielę 14 lutego około godziny 20:35 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań w budynku przy ulicy Krakowskie Przedmieście 3.Strażacy z OSP Sieradz i PSP walczyły z pożarem w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ulicy Karkowskie Przedmieście 3, pożar wybuchł w mieszkanku, w którym nikogo nie było od godziny 17. 

Strażacy ewakuowali z zagrożonego budynku 10 osób w tym malutkie dziecko, jedna osoba doznała potrucia dymem i musiał być zabrana przez ratowników medycznych do sieradzkiego szpitala. 

O akcji ratowniczej opowiadał nam brygadier Jarosław Wasylik z PSP, kliknij, aby wysłuchać MP3.
7 komentarzy:

 1. Patologia ,wreszcie ich dopadło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po czym niby wnioskujesz że to patologia. Zapewniam Cię że nie każda mieszkająca tam osoba jest patologią. A po drugie nie ocenia się nikogo przez pryzmat tego jak wygląda na zewnątrz budynek w którym ktoś mieszka.

   Usuń
  2. Zapewniam Cię że nie każda mieszkająca tam osoba jest patologią. A i jeszcze jedna rada nie oceniaj ludzi przez pryzmat tego jak wygląda na zewnątrz budynek w którym mieszkają. Bo pisząc takie rzeczy nie wykazujesz się inteligencją. Więc następnym razem zastanów się nad tym co piszesz.

   Usuń
  3. Nie mierz wszystkich swoją miarą, skoro jesteś taka cwana to napisz bez anonima :)

   Usuń
 2. Może miasto wzięło by się za tą melinę. W końcu to kamienica komunalna, a ogrzewanie kopciuchem. Najgorszy dym ma Krakowskim dają. Pewnie też piec był przyczyną pożaru.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie oceniam ich po wyglądzie kamienicy,tylko po tym co tam się wyprawia. Nie mówię że wszyscy którzy tam mieszkają to patologia.Ale w większości to ćpuny, pijusy,złodzieje. Same dziadostwo, zna to podwórko prawie cały Sieradz to o czym tu mowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciebie też każdy dobrze zna, teraz taka technologia że pisząc anonimowo ni jest się anonimowym:(

   Usuń