poniedziałek, 22 marca 2021

Zderzenie ciężarówki z osobówką

W poniedziałek 22 marca około godziny 6 rano służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o groźnym wypadku we wsi Proboszczowice w gminie Warta.


Policjanci z Wary wyjaśniają okoliczności porannego wypadku drogowego, do jakiego doszło we wsi Proboszczowice w gminie Warta. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż 23-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce jadącej droga główną i zderzyła się ciężarową Scanią, którą prowadził 29_letni kierowca. 

Kierowca ciężarówki był trzeźwy, niestety ze względu na obrażenia kobiety pobrano jej krew, aby ustalić, czy kobieta była trzeźwa. 

Foto do materiału OSP Warta, dziękujemy.
13 komentarzy:

 1. Taczkę dać takiej babie a nie auto, masakra, dobrze że nikomu krzywdy nie zrobiła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś wiedział jak było naprawdę myślę że nie pisał byś takich komentarzy ...

   Usuń
 2. Gość z tira wykonywał manewr wyprzedzania na podwójnej ciągłej w stronę Tomisławic więc to jego wina

  OdpowiedzUsuń
 3. Najpierw trzeba wiedzieć co się dokładnie stało a śledztwo jest w toku...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zacznijmy od tego co tir robił na lewym pasie w miejscu gdzie jest podwójna linia ciągła..

  OdpowiedzUsuń
 5. Baby to Ty masz w nosie. Zaczym coś napiszesz to pomyśl pusty człowieku. Jak Cię tam nie było i nie znasz szczegółów to się nie wypowiadaj.

  OdpowiedzUsuń
 6. usytuowanie tej ciężarówki może wskazywać ,że kierowca ciężarówki mógł kogoś wyprzedzać na skrzyżowaniu ,bo nie zdążył jeszcze całkowicie wrócić na swój pas ruchu

  OdpowiedzUsuń
 7. No widać że mąż sprawczyni wie już wszystko jak było, mimo go tam nie było. Jeszcze trzeba zadzwonić do wszystkich świętych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sprawczyni wyjechała z drogi podporządkowanej nie zatrzymała się przy znaku stop wyjechała prosto pod nadjeżdżającego tira

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze? Może ten przykry wypadek nie miałby miejsca, gdyby miasto w końcu zainteresowało się tym skrzyżowaniem. Bo nie jeden człowiek już tam zginął. Wystarczyłoby chociaż żeby linia ciągła zaczynała się wcześniej, a nie dwa metry przed skrzyżowaniem. Ile jeszcze osób musi zginąć żeby Gmina Warta coś z tym zrobiła?

  OdpowiedzUsuń
 10. Osobiscie uważam, że wina jest po obu stronach. Jednakowoż kierowca Tira popełnił błąd karygodny. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest winna sprawczyni która wyjechała pędem z drogi podporządkowanej nie zatrzymując się przy znaku stop i przy przejściu dla pieszych wprost pod nadjeżdżającego tira

  OdpowiedzUsuń
 12. Wina leży po stronie sprawczyni która nie zachowała należytej ostrożności wyjechała z drogi podporządkowanej pędem nie zatrzymując się przy znaku stop ani przy przejściu dla pieszych wpadła na drogę główną wprost pod nadjeżdżającego tira

  OdpowiedzUsuń