czwartek, 3 czerwca 2021

Wypadek z udziałem motocyklisty

W czwartek 3 czerwca około godziny 17:50 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Jana Pawła II w okolicach ronda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.


Z nieustalonych jeszcze przyczyn 23-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Honda, stracił panowanie nad motorem i przewrócił motocykl. 

Jadąca z nim pasażerka spadła z motocykla, młoda kobieta doznała obrażeń ciał i przez przybyłych ratowników medycznych została przewieziona do pobliskiego szpitala. 

Jak poinformowała nas, rzecznik prasowa sieradzkiej policji kierujący motocyklem był trzeźwy. 

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z sieradzkiej drogówki.


12 komentarzy:

 1. Stracił panowanie bo jechał na jednym kole, popisówa motocyklistów tak się czasem kończy..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałeś? Czy rzucasz pomówienia bez podstawy? Jeśli widziałeś to czy pomogłeś i zgłosiłeś się jako świadek aby złożyłeś to zeznanie?

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. To nie myśl, bo myślenie to ewidentnie nie jest Twoja mocna strona.

   Usuń
 2. Pewnie nie patrzył w lusterka, a przecież motocykle są wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję że dziewczynie nic nie jest. Chłopie na tor z taką jazdą. Więcej szczęścia niż rozumu. Na jednym kole chciał się popisać kolega. Prędkość i brawura wychodzi. Szczęście że motocykl nie zabił nikogo. Leciał aż do samego ronda. Ale cóż sezon dawców się zaczął.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieje, że laska też miała kombinezon i skończy się tylko stłuczeniami? Ale swoją drogą na prostej bez udziału innego pojazdu? Dziwne? Pierw myślałem, że ktoś mu wymusił pierwszeństwo? Ale jeśli sam do tego doprowadził przez brawurę no to idio.. Jak można z pasażerem pozwalać sobie na taką lekkomyślność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani była w jeansach... właśnie ze względu na te obrażenia, ostala zabrana do szpitala...

   Usuń
 5. Nie pamiętam takiego wypadku aby ktoś na motorze z pasażerem się wywrócił? Zawsze jak ktoś jeździł na moto z pasażerem to miał Mega bezpiecznik aby nic się nie stało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Życie i zdrowie na się tylko jedno. Pamiętajcie jeżdżąc motocyklem, czy autem autem bo coraz częściej widuję na mieście bezmyślność i beztroskę kierowców. Taką bylejakość jazdy. A to migacza nie włączy, a to zahamuje w ostatniej chwili, a to jedzie przez pasy nie patrząc na pieszych, a to wyjeżdża z bocznej wymuszając pierwszeństwo. Małe miasteczko i ciepła aura rozleniwia. A w tym wszystkim brawura młodych kierowców, ich niecierpliwość i pośpiech pieszych.

  Szybkiego powrotu do zdrowia pasażerce i szerokości wszystkim.

  OdpowiedzUsuń