niedziela, 25 lipca 2021

Wernisaż i koncert w Kalinowej

W sobotę 24 lipca w Dworze w Kalinowej w gminie Błaszki odbył się wernisaż prac Cezarego Zbrojewskiego i Agaty Zbrojewskiej, po wernisażu na balkonie Dworu odbył się koncert Accorinet Klezmet Band z Kalisza.


To pierwszy wernisaż Cezarego Zbrojewskiego wspólnie z córką Agatą, na wystawie można oglądać wiele prac znanego Cezarego Zbrojewskiego, jak i wiele nowych prac jego córki Aagaty

Wystawę można było oglądać na dwóch salach Dworu w Kalinowej. 

Właśnie wyliczyłem, że jest to moja 99 wystawa z wszystkich a pierwsza z córką, powiedział nam Cezary Zbrojewski, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Jest to debiut wśród wernisaży, pierwsza wystawa miała miejsce na Ukrainie, były to biennale ilustracji, no ale pierwszy raz tak naprawdę kolaże ujrzały tutaj światło dzienne w gronie rodzinny, w gronie przyjaciół, znajomych, powiedział nam Agata Zbrojewska, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Wszyscy, którzy przybyli w sobotę do Dworu w Kalinowej, po wernisażu mogli wysłuchać koncertu muzyki żydowskiej i nie tylko w wykonaniu zespołu Accorinet Klezmet Band z Kalisza. Koncertem w Dworze w Kalinowej upamiętniono 200 rocznice urodzin Stanisława Moniuszki. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz