poniedziałek, 30 sierpnia 2021

Groźny wypadek na S8 droga zablokowana AKTUALIZACJA

W poniedziałek 30 sierpnia około godziny 8:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o groźnym wypadku na Drodze Ekspresowej S8 tuż za zjazdem w kierunku Wrocławia na węźle Sieradz Wschód.


Z niestulonych jeszcze przyczyn kierujący samochodem osobowym uderzył w tył poprzedzającej go ciężarówki. W zdarzeniu obrażeń ciała doznał pasażer osobówki i przez ratowników medycznych został przewieziony od sieradzkiego szpitala. Droga ekspresowa w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Policja wszystkie pojazdy kieruje na starą trasę krajową, obecnie wojewódzką.


2 komentarze:

  1. Z nieustalonych przyczyn?! Na pewno jełop z zestawu zaczął nagle wyprzedzać, zajechał drogę klientowi z tyłu i tamten nie miał co zrobić. Kierowcy TIR-ów powinni dostawać wysokie kary za wyprzedzanie na trasach szybkiego ruchu ale takie wysokie żeby zapamiętali do końca życia!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A może kolego nie obrażaj kierowcy ciężarówki, a może to kierowca osobówki nie zauważył ciężarówki i zaczął uciekać na inny pas i nie zdążył ? Co do wyprzedzania nie zgodzę się z tobą, jeżeli mogą niech wyprzedzają tylko robią to z głową.

      Usuń