piątek, 13 sierpnia 2021

"Podaruj Dziecku Uśmiech"

Dziś 13 sierpnia w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu odbył się wernisaż prac sieradzkiego artysty Michała Ostrzeniewskiego zatytułowany "Malorskarium" . Wystawie towarzyszyła akcja charytatywna o nazwie "Podaruj Dziecku Uśmiech". W ramach tej akcji odbywała się aukcja prac plastyków, której cały dochód zostanie przekazany przez  pomysłodawcę akcji Jakub Bartosa na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Tomisławicach. W aukcji tradycyjnie wzięło udział Stowarzyszenie Motocyklistów "Sieradzanie", które jest od lat z Domem Dziecka w Tomisławicach zaprzyjaźnione i które chętnie w takich akcjach pomaga.4 komentarze:

 1. Gdybym wiedział to bym poszedł, słabo to było zorganizowane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczytny cel jest to piękne ale to stowarzyszenie to porażka za zloty, pikniki itp. akcje jadą 3 max 4 motory;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cztery motory starczyły, dzieci za dużo nie było do jazdy więc chłopaki ogarnęli sprawę. Ważniejsza była akcja - aukcja prac plastyków.

   Usuń
 3. Slabo zorganizowane? Dobre sobie, nawet nie wiecie ile sily, checi, czasu i nerwow musieli Kuba z Michalem poswiecic, zeby to osiagnac. Znam Michala od wielu lat i nie wyobrazam sobie nikogo innego na jego miejsce zwlaszcza tak wspanialego artysty jako organizatora i tak ogarnietego.
  Wiec skupcie sie na tym, że w ciagu niecalej godziny podczas aukcji zebrali (i my rowniez) lacznie ponad 2100 zl.
  Wiec nastepnym razem gdy sie wypowiesz, zastanow sie ktora auckja charytatywna w tak niskim gronie w Sieradzu robi taki postęp. pozdro ;)

  OdpowiedzUsuń