piątek, 15 października 2021

Trzech poszukiwanych w rękach policjantów

Sieradzcy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób, po raz kolejny udowodnili, że są skuteczni. Zatrzymali przestępców ukrywających się przed organami ścigania. Jednego dnia w ręce policjantów "wpadły" trzy osoby, które najbliższe miesiące spędzą za kratkami.


Od pewnego czasu sieradzcy kryminalni pracowali nad ustaleniem miejsca pobytu 33-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym. 

Zebrane informacje wskazywały, że mógł on przebywać na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Współpraca z funkcjonariuszami tomaszowskiej jednostki potwierdziła te ustalenia. 

Wieczorem 13 października 2021 roku policjanci pojechali pod wytypowany adres. Niedługo potem zobaczyli znanego im poszukiwanego mężczyznę. Szedł do mieszkania swojej znajomej, w którym  od pewnego czasu się ukrywał. 

Poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Sieradzu 33-latek został zatrzymany i trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzona karę pozbawienia wolności. 

Kolejne dwie osoby, które chciały uniknąć więzienia zostały zatrzymane dzięki dobremu rozpoznaniu błaszkowskich i złoczewskich policjantów.

40-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego został zatrzymany w miejscu zamieszkania przez policjantów Komisariatu w Złoczewie na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Sieradzu. 

Natomiast w godzinach popołudniowych w ręce błaszkowskich policjantów wpadł 21-letni poszukiwany mężczyzna. Patrolując teren gminy Błaszki mundurowi zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Został on zatrzymany na ulicy. 

Obaj poszukiwani trafili za kratki, gdzie odbywać będą zasądzone wyroki. Źródło KPP Sieradz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz