wtorek, 23 listopada 2021

Czołowe zderzenie na Jana Pawła II - AKTUALIZACJA

We wtorek 23 listopada około godziny 20:20 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o groźnie wyglądającym wypadku drogowym na ulicy Jana Pawła II.


Policjanci z sieradzkiej drogówki ustalają okoliczności czołowego zderzenia, do jakiego doszło na ulicy Jana Pawła II, w okolicach bloku 45. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem osobowym marki Peugeot najprawdopodobniej zjechał na przeciwny pas drogi i doprowadził do zderzenie z Mercedesem jadącym w kierunku Łodzi. 

Jak udało nam się ustalić kierowca i wszyscy pasażerowie Peugeota zbiegli z miejsca wypadku. 

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni udzieli pomocy trzem innym uczestnikom zdarzenia jadącym Mercedesem i przewieźli ich do sieradzkiego szpitala na dalsze badania. 

Do czasu zakończenia czynności ulica Jana Pawła II w kierunku Łodzi jest zablokowana.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa sieradzkiej policji, wspólnie ze strażnikami miejskimi udało się już ustalić wszystkie osoby podróżujące peugeotem, które zbiegły z miejsca zdarzenia, w chwili obecne prowadzone są czynności, aby ustalić kto był kierowca a kto tylko pasażerem.
2 komentarze:

  1. Naćpali się i dlatego uciekli. Patusy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli to ta trójca, która kręciła się koło muzycznej w tym jeden miał złamana nogę to na 99% pod wpływem jakiś środków. A typ który najprawdopodobniej kierował wymuszał na drugim żeby winę wziął na siebie bo płakał że pójdzie siedzieć... Patologia! Przecież mógł kogoś zabić na przejściu dla pieszych dla takich ###

    OdpowiedzUsuń