wtorek, 30 listopada 2021

Doborowy czwartek już 2 grudnia, zostań jednym z nas !!!

"Doborowy czwartek"- to każdy pierwszy czwartek miesiąca – najbliższy już 2 grudnia 2021 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu oraz we wszystkich jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego. Ma on na celu spotkanie z zainteresowanymi służbą w policji i omówienie wszelkich wątpliwości dotyczących doboru i procesu rekrutacji. Zastanawiasz się nad przyszłym miejsce pracy? Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem!

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wychodząc naprzeciw wszystkim osobom zainteresowaniem służbą w Policji zainicjowała tzw. „Doborowy czwartek”, który odbywa się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego.

Na kandydatów czekamy również w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu przy ul. Sikorskiego 2 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30 oraz w każdy pierwszy czwartek miesiąca – tzw. „Doborowy czwartek” w godz. 7.30 – 16.30. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerem tel. 47 845-14-16, 47 845-17-09.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach aktualnie mają możliwość złożenia w sieradzkiej komendzie dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskają pomoc w ich wypełnieniu. Wyjaśnimy również procedurę rekrutacyjną oraz omówimy poszczególne jej etapy. Osoby, które przyjdą do komendy, uzyskają informacje o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Zachęcamy do spotkania z nami i porozmawiania na temat doboru do służby w Policji.

Zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu, a dowiecie się jak zostać jednym z nas!

Co daje służba w Policji?

Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie przed ukończeniem 26 roku życia ok 4000zł netto
Adekwatnie do zainteresowań oraz realizowanych zadań uczestnictwo w kursach specjalistycznych (oferta obejmuje ponad 100 różnego rodzaju kursów)
Uzyskanie nowych uprawnień i kwalifikacji
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz