niedziela, 21 listopada 2021

Tragiczny wypadek w Brzeźniu - NOWE ZDJĘCIA

W sobotę 20 listopada około godziny 22:00 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o groźnym wypadku drogowym w Brzeźniu. |Po dotarciu służb ratunkowych na miejsce okazało się iż wypadek jest śmiertelny.


Złoczewscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Brzeźnio. Zginął 24-letni kierowca BMW. Poszkodowani zostali również dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat, którzy trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło 20 listopada 2021 roku około godziny 22.30 na ulicy Wspólnej w miejscowości Brzeźnio powiat sieradzki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 24-letni mieszkaniec Sieradza kierujący BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył  w drzewo.  Niestety na skutek doznanych obrażeń 24-latek poniósł śmierć na miejscu. Dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat z obrażeniami ciała zostali przewiezieni  do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają policjanci z komisariatu w Złoczewie. (Źródło KPP Sieradz)

 Za zdjęcie do materiału dziękujemy Czytelnikowi oraz Grupie Alarmowo. Jeśli  macie 1 komentarz: