niedziela, 5 grudnia 2021

27-letni bandyta przed obliczem prokuratora AKTUALIZACJA

W niedzielę 5 grudnia 27-letni bandyta który 3 grudnia jadąc samochodem droga wojewódzka Sieradz-Burzenin spowodował śmiertelny wypadek w którym zginął 13-letni chłopiec.

W niedzielę 5 grudnia 27-latek który w piątek spowodował wypadek w którym zginął 13-letni chłopiec stanął przed obliczem prokuratora. 

Zduńskowolanin został przewieziony do prokuratury o godzinie 10, przesłuchanie sprawcy śmiertelnego wypadku trwało bardzo krótko gdyż już po 30 minutach sprawca wypadku opuścił budynek prokuratury. 

Jeszcze dziś lub jutro kierowca który spowodowało ten tragiczny wypadek będąc pod wpływem alkoholu stanie przed sądem który podejmie decyzje czy sprawca tego tragicznego wypadku najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym. 

To można nadmienić iż kierowcy który spowodował ten wypadek grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.  

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy prokurator Jolantę Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, …. Podejrzany w żaden sposób nie odniósł się do okoliczności zdarzenia, nie wyjaśnił, nie wskazał, dla tego być może czynność trwała dość krótko, bowiem nie było odniesienia do żadnych elementów, w jaki sposób znalazł się w pojeździe, dlaczego doprowadził do takiego zdarzenia, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Co Państwo sądzicie o tak niskiej karze dal takich przestępców, zapraszamy do komentowania i wyrażania swoich opinii.  
13 komentarzy:

 1. Ten gnój dostanie większy wyrok bo to recydywista

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby. Ale tylko kara śmierci jest dla kogoś takiego odpowiednia. Chociaż żadna kara życia chłopcu nie wróci.

   Usuń
 2. Za taki czyn powiesić za pośrednie żebro na rynku

  OdpowiedzUsuń
 3. Śmiech na sali 2.5 promila alkoholu wypadek że skutkiem śmiertelnym i taki człowiek ma dostać 12 lat dla takich ludzi powinni przywrócić kierowców powinni przywrócić kary śmierci albo dożywocie z miejsca coraz więcej najebanych kierowców jeździ po naszych drogach

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyrok powinien zapaść w ciągu maksymalnie 7 dni. Tortury w męczarniach przez długi czas żeby był przykładem dla jemu podobnych,którzy pomysla o kierownaiu po pijaku. Taki sam morderca jak ten który bierze siekierę i morduje z premedytacją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Prokurator Małgorzata Golis będąc pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek Strobowie wraz z swoim dzieckiem14wowczas całość zgonila dziecko chłopca nadal jest Prezesem PR Łowiczu a sprawę SO łodzi zamieścił poddywan

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten śmieć w ogóle nie powinien chodzić po ziemi. Oby w pierdlu odpowiednio został potraktowany. Nie ma słów na coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Powinien odpowiadac z art 148 kk

  OdpowiedzUsuń
 8. Mordę wieśniaka pokazać! Nie powinno się takich osób chronić przed opinią! Upublicznić dane, żeby każdy wiedział co za ćwok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W naszym bezprawiu,teraz bardziej chroniony bandyta zamaskowany łącznie z nierządem PL,, bandziorami,, niz spokojny grzeczny człowiek domagający się
   praw, które nam zabierają pod płaszczykiem Ciężkiego Wiruska. A ty sku.. masz prze...tam za kratą my tego dopilnujemy.

   Usuń
 9. Sądy dają większe wyroki w tedy co nie potrzeba ale za śmierć dziecka to powinna być surowsze kara niż 12 lat

  OdpowiedzUsuń