Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych za rok szkolny 2020/2021 podsumowane. Przekazanie nagród za współzawodnictwo dyrektorom poszczególnych placówek miało miejsce dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego. Wyróżnienia wręczyła Kazimiera Gotkowicz, Wicestarosta Sieradzki w towarzystwie Grzegorza Andryszczaka, przewodniczącego Sieradzkiego Szkolnego Związku Sportowego.
Współzawodnictwo Sportowe Szkół za rok szkolny 2020/2021
LICEALIADA
DZIEWCZĘTA
I. m. I Liceum Ogólnokształcące im. K. Jagiellończyka 665 punktów
Dyrektor Jowita Królikowska
Nauczyciel WF Aleksandra Kociołek - Kaczmarek
II. m. II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego 266 punktów
Dyrektor Urszula Świniarska
Nauczyciel WF Tomasz Kuś
III. m. Katolickie Liceum Ogólnokształcące 251 punktów
Dyrektor Jan Witkowski ( Sylwia Pichola )
Nauczyciel WF Grzegorz Andryszczak
LICEALIADA
CHŁOPCY
I. m. I Liceum Ogólnokształcące im. K. Jagiellończyka 701 punktów
Dyrektor Jowita Królikowska
Nauczyciel WF Roman Firlit
II. m. Katolickie Liceum Ogólnokształcące 304 punkty
Dyrektor Jan Witkowski ( Sylwia Pichola )
Nauczyciel WF Grzegorz Głowacki
III. m. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 285 punktów
Dyrektor Michał Kluba Nauczyciel WF Andrzej Krawczyk
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
DZIEWCZĘTA
I. m. Szkoła Podstawowa nr 4 Sieradz 223 punkty
Dyrektor Renata Pawlikowska
Nauczyciel WF Paweł Domagalski
II. m. Szkoła Podstawowa Klonowa 201 punktów
Dyrektor Renata Więzowska
Nauczyciel WF Marek Bielecki
III. m. Szkoła Podstawowa nr 10 Sieradz 159 punktów
Dyrektor Helena Rajewska
Nauczyciel WF Marcin Gabrysiak
CHŁOPCY
I. m. Szkoła Podstawowa nr 10 Sieradz 287 punktów
Dyrektor Helena Rajewska
Nauczyciel WF Marcin Gabrysiak
II. m. Szkoła Podstawowa Warta 153 punkty
Dyrektor Hubert Kamola
Nauczyciel WF Włodzimierz Dzieran
III. m. Szkoła Podstawowa nr 4 Sieradz 127 punktów
Dyrektor Renata Pawlikowska
Nauczyciel WF Witold Dobroszek
IGRZYSKA DZIECI
DZIEWCZĘTA
I. m. Szkoła Podstawowa Chojne 202 punkty
Dyrektor Agnieszka Rychlewska
Nauczyciel WF Robert Staniucha
II. m. Szkoła Podstawowa nr 4 Sieradz 189 punktów
Dyrektor Renata Pawlikowska
Nauczyciel WF Paweł Domagalski
III. m. Szkoła Podstawowa Brąszewice 126 punktów
Dyrektor Karolina Zakrzewska
Nauczyciel WF Zbigniew Wolak
CHŁOPCY
I. m. Szkoła Podstawowa nr 10 Sieradz 170 punktów
Dyrektor Helena Rajewska
Nauczyciel WF Marcin Gabrysiak
II. m. Szkoła Podstawowa Chojne 168 punktów
Dyrektor Agnieszka Rychlewska
Nauczyciel WF Robert Staniucha
III. m. Katolicka Szkoła Podstawowa Sieradz 125 punktów
Dyrektor Jan Witkowski ( Sylwia Pichola )
Nauczyciel WF Grzegorz Andryszczak
( ŹRÓDŁO I ZDJĘCIA POWIAT SIERADZKI )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz