środa, 8 grudnia 2021

Repertuar Kina Teatr 11 - 16 grudnia

KINO TEATR repertuar na grudzień 2021. Seanse w dniach 11-16 grudzień.

11-12 grudnia 2021

17:00 – WILK, LEW I JA

19:00 – DOM GUCCI

 

15-16 grudnia 2021

17:00 – WILK, LEW I JA

19:00 – DOM GUCCI

 

Wydarzenie na facebook’u:  https://fb.me/e/6Vq5KTx17

 

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

 

WILK, LEW I JA  – familijny/przygodowy – Francja/Kanada - 1 godz. 39 min.

Bilety w cenie:  normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

„Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi to cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia stają się nierozłączne i zachowują jak rodzeństwo. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką, patrząc jak z każdym dniem się oswajają i coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc swoich najbliższych? Czu uda się ocalić niezwykłą przyjaźń i nie dopuścić do rozłąki troskliwej opiekunki i jej podopiecznych? To początek największej przygody ich życia!”


DOM GUCCI – dramat – USA - 2 godz. 37 min.

Bilety w cenie:  normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

„Dom Gucci” inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.”


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz