środa, 22 grudnia 2021

Sieradzcy policjanci nagrodzeni w konkursie na najlepszego policjanta województwa łódzkiego 2021r

W dniu 20 grudnia 2021r na uroczystości zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego trzech policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu zostało uhonorowanych tytułem "Najlepszego Policjanta Województwa Łódzkiego 2021r" w kategorii "Ratowanie życia ludzkiego".

W miniony poniedziałek w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi odbyła się 21. edycja konkursu na najlepszego policjanta województwa łódzkiego 2021r. Żeby zostać nagrodzonym należało przejść eliminacje powiatowe, wykazać się wykonywaniem swoich obowiązków służbowych z dużym zaangażowaniem a także wyróżniać się ponadprzeciętną postawą w działalności społecznej.

W tym roku Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber przyznał nagrodę 21 funkcjonariuszom w siedmiu kategoriach. W kategorii „Ratowanie życia ludzkiego” wyróżnionych zostało trzech policjantów z sieradzkiej komendy: asp. Jacek Owczarek, sierż.szt. Marcin Maślak oraz sierż.szt. Krzysztof Kotarski, którzy 7 października tego roku uratowali życie czteroletniego chłopca stojącego na parapecie otwartego okna mieszkania na czwartym piętrze. Dzięki ich szybkiej reakcji udało się uniknąć tragedii.

Za wzorową postawę, zaangażowanie w służbie i skuteczność w działaniu gratulujemy naszym policjantom i życzymy dalszych sukcesów!    

Za wzorową postawę, zaangażowanie w służbie i skuteczność w działaniu gratulujemy naszym policjantom i życzymy dalszych sukcesów! Źródło KPP Sieradz.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.