niedziela, 30 stycznia 2022

30 finał WOŚP w Chojnem

Koło Gospodyń Wiejskich z Chojnego w niedzielę 30 stycznia zaprosiło wszystkich chętnych, którzy chcieli wziąć udział w kwestowaniu na WOŚP do remizy OSP w Chojnem. Orkiestrowa akcja 30 finału WOŚP w Chojnem była organizowana w połączeniu ze sztabem WOŚP w Błaszkach. 


Wielkie granie zorganizowane było w godz. 17-20. Na przybyłych czekało wiele atrakcji. Były licytacje, występy artystyczne m.in. Igor Kowalski - uczestnik The Voice of Poland, Zespół Obrzędowy Chojne, rodzeństwo: Dominika, Mateusz i Patrycja Stępniowie oraz Klaudia Klimczak. Był również posiłek, przepyszny ciepły żurek, ciasta, gorąca herbata oraz najbardziej wyczekiwane i uwielbiane przez wszystkich Światełko do Nieba.


3 komentarze:

  1. A w Sieradzu nic, gdzie młodzieżowa rada miasta i władze miasta?, No ale po co coś robić jak to nie PiS robi,

    OdpowiedzUsuń
  2. Można było zrobić na przykład w sali w starostwie na parterze tam gdzie studniówki są organizowane. Cokolwiek mogły grać lokalne zespoły. Mogła być też tam licytacja ale poco ??? Jeszcze byśmy się cowidem zarazili i cowidzieli byśmy wtedy. :/ spoko będzie "open hair" będzie można zrobić coś, bo przecież wówczas ten wirus będzie w odwrocie .... (żenada) !!!

    OdpowiedzUsuń
  3. W Sieradzu nic nie było, bo cały budżet miejski poszedł na wypłatę Osiewały, a dodatkowo on jest z PiS więc Jarek by na niego krzyczał

    OdpowiedzUsuń