piątek, 18 lutego 2022

Pomagamy Filipkowi

Od 16 lutego trwa zbiórka pieniędzy poprzez fundację siepomaga.pl dla 6 letniego Filipka Kaczmarka z Sieradza. Celem zbiórki jest opłacenie nierefundowanych badań, zakupu leków oraz intensywnej rehabilitacji.


Tak zaczyna swoją prośbę o pomoc mama Filipka: 

    "Całą dobę jestem opiekunką, pielęgniarką, nauczycielką. Jestem matką dziecka, któremu nikt nie dawał szans.  Nie uwierzyłam i ruszyłam do walki. Choroba zamyka nas w pułapce, proszę podaj pomocną dłoń! 
    Lekarze nie chcieli nam dawać nadziei - postawili sprawę jasno mówiąc, że Filip będzie dzieckiem leżącym, że na rozwój nie mamy szans. Potraktowaliśmy to jak wyzwanie. Nasz upór i determinacja nie pozwoliły nam się poddać. Przecież chodzi o nasze dziecko! Batalia trwa od wielu lat, a my wciąż bez wytchnienia poszukujemy możliwości."

Więcej o akcji można przeczytać pod tym linkiem oraz dokonać wpłaty pieniążków:

Niedawno wrzucaliśmy wszyscy pieniądze ochoczo do puszek WOŚP, w tym przypadku możemy udzielić pomocy na miejscu, mieszkańcowi Sieradza więc kto może niech wpłaci grosik, wyśle sms-a, liczy się każda złotówka.


4 komentarze:

 1. Można też smsem

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie nie dawno wpłacali tysiącami za biżuterie, usługi fryzjerskie, kosmetyczne itp a tu jest chłopczyk z Sieradza i nie ma chętnych do wpłacania nawet po 2,50 zł sms ??? Żenada ludzie, wstyd ...

  OdpowiedzUsuń
 3. No ludziska wpłacać nie oglądać się nawet po 20 zł to nawet nie jedna flaszka mniej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmmm rozumiem że takich akcji typu siepomaga lub zrzutka jest dużo ale SMS wysłać za niecałe 2,50 zł to chyba nie jest duży wydatek ???

  OdpowiedzUsuń