niedziela, 10 kwietnia 2022

62 Biegi Ulicami Sieradza

W niedzielę 10 kwietnia w Sieradzu odbyły się 62 Biegi Ulicami Sieradza. Do trzech kategorii biegowych w tej bardzo ważnej imprezie dla naszego miasta zapisało się około 600 osób. Był to bieg dla dzieci, bieg na 5 km oraz na 10 km.

Cała impreza miała swój początek już o godzinie 9:00 kiedy to ruszyło biuro zawodów. O godzinie 11:00 wystartował pierwszy bieg z udziałem dzieci. O godzinie 11:30 rozpoczął się bieg na 5 km. Ostatni bieg zaplanowano na godzinę 12:40. Przed każdym biegiem musiała się odbyć obowiązkowa rozgrzewka uczestników. Każdy z dystansów poprzedzała symboliczna minuta ciszy by oddać hołd ludziom, którzy zginęli 10 kwietnia w katastrofie smoleńskiej. Start i meta każdego z biegów była na sieradzkim Rynku. Każdy z uczestników biegu dostał pamiątkowy medal a zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami na sam koniec imprezy, która zakończyła się przed godziną 15:00.  Specjalne podziękowania dla Łukasza za pomoc w realizacji materiału, wielkie dzięki.2 komentarze:

  1. Nie ma to jak nie być patronem medialnym i wstawić tysiąc zdjęć :D A co słychać u patronów ???

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic u patronów medialnych nie słychać, wzięli kasę za patronat i wystarczy, to standard, nawet w imprezach charytatywnych wołają kasę za patronat.

      Usuń