piątek, 15 kwietnia 2022

Był poszukiwany i posiadał narkotyki

Nieoczekiwany finał miała kontrola drogowa bmw na ulicy Sarańskiej w Sieradzu. 26-letni pasażer samochodu był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a w jego odzieży policjanci znaleźli nielegalne substancje. Mężczyzna został zatrzymany i trafi za kratki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

14 kwietnia 2022 roku przed północą policjanci ruchu drogowego na ulicy Sarańskiej w Sieradzu zatrzymali do kontroli pojazd bmw. Wspólnie z kierowcą podróżowali również pasażerowie. 

Funkcjonariusze zauważyli, że jeden z nich nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz ma do odbycia zaległą karę pozbawienia wolności. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. W czasie kontroli mundurowi ujawnili w jego odzieży dwie dealerki z białymi kryształkami. 

26-latek oświadczył, że jest to mefedron, który niedawno przypadkowo znalazł na chodniku. Mężczyzna został osadzony w policyjnej  celi, a następnie trafi do zakładu karnego i najbliższe dni spędzi za kratkami. 

Zabezpieczone nielegalne substancje poddane będą specjalistycznym badaniom. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz