piątek, 1 kwietnia 2022

Show taneczno-muzyczne Un treno per l'Italia czyli "Pociąg do Włoch" w Teatrze Miejskim w Sieradzu

Un treno per l'Italia czyli "Pociąg do Włoch" to niesamowite show taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Spektakl już w niedzielę 3 kwietnia w Teatrze miejskim w Sieradzu o godzinie 18:00.


Don Pablo Barroso i Don Bartollini Capri wraz ze swoimi partnerkami zabiorą widzów w niesamowitą podróż pociągiem pełnym hitów, do świata największych włoskich przebojów, królujących niegdyś na festiwalach w San Remo czy Weneckim Carnivale.

Usłyszymy mnóstwo niezapomnianych piosenek, które wszyscy znamy i chętnie nucimy.

(Azzurro, Felicita, L'Italiano, Tu vuo fa l'Americano, Mamma Maria, Sereno'e, Ce Sara, Acapulco, Come Prima, Sara perche ti amo, Tornero, Piu bella cosa, O Sole mio, Nie płacz kiedy odjadę, Ti Amo, czy nieśmiertelne Volare).

Na scenie, oprócz wokalistów i wokalistek zobaczymy tancerki słynącego z wielkich hitów Teatru Variete Muza, a całości dopełni brzmienie zespołu na żywo !

Oprawę muzyczną przygotował słynny dyrygent Royal Orkiestry, kompozytor Jarosław Barów, twórca musicalu Grease, Tribute to Abba i Anna&Anna.

To będzie wieczór, który na długo pozostanie w Twej pamięci!
Bilety do nabycia w kasie Teatru i na portalu: http://kbq.pl/65924

Bilety w cenie: 90 zł do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl). KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz