środa, 4 maja 2022

Dni Otwarte w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sieradzu oraz zapisy na nowy rok szkolny

Już wkrótce, 21 maja 2022 r. odbędzie się badanie uzdolnień muzycznych kandydatów do szkoły muzycznej w Sieradzu. Zanim to się jednak stanie czekają nas liczne koncerty. W bieżącym roku szkolnym Dni Otwarte w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sieradzu przewidziano na 9 (poniedziałek), 10 (wtorek) i 11 (środa) maja. W tych dniach o godzinach 10:00, 10:45 i 11:30, a w poniedziałek również o godzinie 9:15 odbędą się krótkie koncerty adresowane przede wszystkim do grup przedszkolnych i dzieci z młodszych klas szkół podstawowych. Zaprezentowane zostaną wszystkie instrumenty, na których prowadzona jest nauka w naszej szkole. Zostaną również przedstawione wymagania, jakim sprostać musi kandydat do szkoły muzycznej.


Na dopołudniowe koncerty zostały już zaproszone zorganizowane grupy z sieradzkich przedszkoli i szkół, ale nie ma przeszkód, aby zainteresowane osoby pojawiły się w tym czasie w szkole.
Oprócz tego przez cały dzień będzie można przyjść i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące specyfiki kształcenia w szkole muzycznej. Będzie można również spotkać się z nauczycielami, obserwować prowadzone zajęcia oraz złożyć wniosek o przyjęcie kandydata.
Każdego dnia w godzinach od 8:00 do 19:00 wszelkich informacji udzielą panie sekretarki pod numerem telefonu 43/827 – 17 – 97. Regulamin rekrutacji kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu oraz wniosek o przyjęcie kandydata znajdują się również na stronie internetowej szkoły

Formularz wraz z załącznikami należy składać do dnia 20 maja 2022 r. Do godziny 15:00
Badanie uzdolnień odbędzie się w dniu 21 maja 2022 r. (sobota) w budynku szkoły przy ul. Jana Pawła II 48 w Sieradzu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!FILM PROMOCYJNY:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz