poniedziałek, 2 maja 2022

Majowy repertuar Kina Teatr

 Kino Teatr w maju zaprasza na następujące seanse.


KINO TEATR maj 2022


6-8 maja 2022 r.


17:30 – IGRZYSKA ZWIERZAKÓW

19:30 – AGENT SPECJALNY: MISJA AFRYKA

 

10-11 maja 2022 r.


17:30 – IGRZYSKA ZWIERZAKÓW

19:30 – AGENT SPECJALNY: MISJA AFRYKA

 

Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK.

KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.

 

 

IGRZYSKA ZWIERZAKÓW – animacja/familijny – Australia - 88 min.

Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=NzGgmu0Q4Aw

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. 

 

 

AGENT SPECJALNY: MISJA AFRYKA – komedia/akcja – Francja/Belgia - 116 min.

Bilety w cenie:  normalny - 20 zł, ulgowy - 18 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK).


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hSB8-fCSFhI

Świat bardzo zmienił się od ostatniej misji najlepszego francuskiego agenta OSS 117 (Jean Dujardin). Pojawiły się komputery, feminizm urósł w siłę, a wredni komuniści dorwali się do władzy. Wśród całego tego zamieszania Francja posyła swojego największego asa do Afryki, aby wsparł lokalnego prezydenta Bambę, którego reelekcji zagrażają rebelianci potajemnie dowodzeni przez jego piękną żonę – Zéphyrinę! Aby sprostać zadaniu OSS 117, po raz pierwszy w karierze, będzie musiał połączyć siły z młodym, dobrze zapowiadającym się agentem OSS 1001. Szybko też przekona się, że w sercu dzikiej Afryki czeka go misja trudniejsza, zdradliwsza i bardziej… upalna, niż wszystko, z czym mierzył się do tej pory.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz