środa, 25 maja 2022

Policjanci z Błaszek wzięli udział w turnieju charytatywnym na rzecz poszkodowanych w pożarze

Policjanci z komisariatu w Błaszkach włączyli się w akcję pomocy dla poszkodowanych w pożarze kamienicy do którego doszło 30 kwietnia tego roku. Policyjna „drużyna” wzięła udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej. W ten sposób, w myśl idei "Pomagamy i chronimy" dołożyli swoją cegiełkę, aby wspomóc potrzebujące rodziny.

Błaszkowscy mundurowi po raz kolejny nie pozostali obojętni na los potrzebujących. Włączyli się w akcję pomocy osób, które zostały poszkodowane w pożarze kamienicy, do którego doszło 30 kwietnia 2022 roku.  

Wiele z nich straciło dorobek całego życia.  Mundurowi, bez wahania odpowiedzieli na apel wzięcia udziału w charytatywnym turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Burmistrza Błaszek, grupy piłkarskiej No Name oraz Centrum Kultury w Błaszkach. 

W rozgrywkach, w których rywalizowało 8 drużyn policyjna drużyna na czele z kierownictwem komisariatu zajęła III miejsce. 

Organizatorzy przygotowali również licytacje, a najmłodszym wiele radości sprawiła zabawa na dmuchańcach. 

Dzięki wsparciu organizatorów, uczestnikom turnieju i gościom udało się zebrać pieniądze, które zostaną przekazane potrzebującym rodzinom. Źródło KPP Sieradz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz