wtorek, 3 maja 2022

Strażacka majówka na Skwerze Druha Franciszka Szczepaniaka

Od godziny 14. na Skwerze Druha Franciszka Szczepaniaka przy ul. Wierzbowej sieradzanie mieli okazję wsiąść udział w majówce strażackiej. Plac przy ulicy wierzbowej zyskał nową nazwę dzięki uchwale Rady Miejskiej w Sieradzu z dnia 28 marca 2022r. (nr LXI/412/2022). Organizatorzy dla przybyłych na piknik mieszkańców przygotowali wiele atrakcji. 


Historyczny moment dla Sieradza poprzez nadanie nowej nazwy placu na ulicy Wierzbowej czyli Skwer Druha Franciszka Szczepanaika był jednym z punktów dzisiejszej majówki strażackiej, na którą  przybyły setki mieszkańców naszego miasta. Przybyłym mieszkańcom czas umilały występy Miejskiej Orkiestry Dętej i Kapeli PSP.

Na imprezie zostały przygotowane liczne atrakcje i konkursy sportowe dla całych rodzin. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sprzętu strażackiego i ratownictwa medycznego. 

Nie mogło też zabraknąć strażackiej kuchni polowej, do której w kolejce  ustawiała się spora ilość amatorów. Piknik zakończył się około godziny 18.1 komentarz:

  1. Impreza się udała Franciszek czuwał nad nami w niebie zadbał o pogodę dla strażaków ostatni piknik był razem z nami A obecny odbył się ku jego pamięci

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.