poniedziałek, 30 maja 2022

"Symboliczne promesy" dla samorządowców z rąk posłów

W poniedziałek 30 maja w Urzędzie Miasta Sieradz odbyła się uroczystość, w której poseł Piotr Polak i Paweł Rychlik wręczyli samorządowca z powiatu sieradzkiego symboliczne promesy w II naborze Polskiego Ładu.

Nie wszyscy samorządowcy z powiatu sieradzkiego przyjechali aby odebrać symboliczne promesy z rąk posłów PiS. 

Środki pozyskane przez samorządowców w ramach Polskiego Ładu wykorzystywane są najczęściej na przebudowy dróg lokalnych, na które z innych projektów by nie udało się pozyskać środków, tak jest między innymi we Wróblewie, gdzie na ten cel pozyskano blisko 5 milionów złotych. O tym rozmawiał z wójtem Wróblewa Tomaszem Woźnikami, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Miasto Sieradz w ramach II naboru z Polskiego Ładu pozyskało kwotę ponad 28 milionów i tu również środki przeznaczone są na modernizacje dróg i parkingów, o tym, na co będą przeznaczone te fundusze, rozmawiałem z prezydentem Sieradza Pawłem Osiewałąkliknij, aby wysłuchać MP3.

O programie Polski Ład i promesach mówili posłowie Piotr Polak i Paweł Rychlik, kliknij, aby wysłuchać nagrań MP3, Piotr Polak i Paweł Rychlik.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz