sobota, 4 czerwca 2022

Jarmark Urszulański 2022 - Aktualizacja, nowe zdjęcia

W sobotę o godzinie 13.00 na placu przy Teatrze Miejskim w Sieradzu rozpoczął się tak bardzo lubiany przez mieszkańców naszego miasta Jarmark Urszulański. Jak zwykle nie mogło zabraknąć straganów oraz artystycznych występów na scenie. 

A dziś wystąpili między innymi: dzieci z przedszkola Sióstr Urszulanek, młodzież z SCK i SDK, zespół "Akord" z SDK w Sieradzu, kapela "Szadkowiacy". Ponadto roztańczony Włoch Marco Bocchino, który wyśpiewał wszystkie znane włoskie piosenki oraz porwał w podróż pociągiem mieszkańców naszego miasta po placu teatralnym. Na koniec jarmarku jako główna gwiazda wystąpił Andrzej Rosiewicz znany w historii Polski showmen z charakterystyczną wielką muchą zapiętą na szyi. Impreza zakończyła się około godziny 19.00. Jarmark odbył się w ramach tegorocznych "Dni Sieradza 2022".1 komentarz: