piątek, 17 czerwca 2022

Kolejna rozprawa drogowego mordercy!!!

W piątek 17 czerwca w Sądzie Rejowym w Sieradzu odbyła się kolejna rozprawa 28-latka oskarżonego o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęło 13-letnie dziecko.

Podczas piątkowej rozprawy swoje zeznania składali kolejni świadkowie, między innymi właściciel pojazdu, którym jechał 28-letni Stanisław K. który spowodował tren tragiczny wypadek. 

W postępowaniu przygotowawczym świadek zeznał iż Stanisław K. ukradł mu samochód, podczas dzisiejszej rozprawy wyszło na jaw, iż nie doszło do kradzieży pojazdu.

Prokurator, jak i obrońca Stanisław K. wygłosili mowy końcowe w procesie. 

Prokurator ubolewa, iż w kodeksie karnym nie ma przepisu, że za takie zdarzenia sprawca powinien odpowiadać jak morderca. 

Prokurator również w swojej mowie końcowej nie znalazł okoliczność łagodzących dla sprawcy tego tragicznego wypadku i dla tego domaga się dla 28-letniego Stanisława K. 12 lat pozbawienia wolności, dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i nawiązki 10 tys. dla jednego z pokrzywdzonych dzieci, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Obrońca Stanisława K. argumentował to, że jest wiele okoliczności łagodzących, aby orzec łagodną karę, jednych z przykładów, jaki podał obrońca, był fakt, iż od ostatniego opuszczenia zakładu karnego na początku 2021 roku oskarżony nie złamał prawa, kliknij, aby wysłuchać MP3.

 

6 komentarzy:

 1. Powinni śmiecia na dożywocie skazać , jechał najebany i naćpany gnój

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokladnie smierc za smierc ewentualnie na srodek z. Nim I rzucac go kamieniami puki nie zdechnie

   Usuń
 2. Kula w łeb tego mordercy

  OdpowiedzUsuń
 3. Kamieniołomy.. obrońca i jego tekst że od wyjścia z więzienia nie złamał prawa śmiech.... po wino być dożywocie dla mordercy

  OdpowiedzUsuń
 4. Kut..asa sobie powinien
  Wytatuować na tym pustym
  Łbie…

  OdpowiedzUsuń
 5. Gościu ze sklepu zajebał 2500 zł grozi mu 12 lat więzienia a taki śmieć wyjdzie po 6 za dobre sprawowanie i będzie robił to samo . Powinni go dymac w tym pierdlu jak burą sukę . Sam bym mu ku... wymierzył sprawiedliwość

  OdpowiedzUsuń