piątek, 3 czerwca 2022

Ruszył proces drogowego bandyty który zabił 13 latka

W piątek 3 czerwca w Sądzie Rejonowym w Sieradzu ruszył proces 28-letniego Stanisława K, podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego w dniu 3 grudnia 2021, w którym zginał 13-letni chłopiec.

Podczas piątkowej rozprawy prokurator z Prokuratury Rejowej w Sieradzu odczytał akt oskarżenia kliknij, aby wysłuchać MP3.

Tu można nadmienić, iż podczas wypadku sprawca był pod znacznym wpływem alkoholu, badanie wskazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu, dodatkowo sprawca nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. 

Podczas rozprawy oskarżony odmówił skłaniania wyjaśnień, przewodnicząca składu orzekającego sędzia Beata Nejman odczytała wyjaśnienia oskarżonego, kliknij, aby odsłuchać MP3.

Podczas pierwszej rozprawy była przesłuchiwania matka jednego z chłopców, który przeżył ten wypadek, kobieta odpowiadała na pytania sądu, między innymi, jak obecnie czuje się jej syn. 

28-letniemu sprawcy tego tragicznego wypadku grozi kara, do 12 lata pozbawia wolności.


6 komentarzy:

 1. Gębę takiego bandyty powinni pokazać. Najwyższy wymiar kary powinien być. W kiciu będzie żył za nasze pieniądze,a dziecka już nie ma i nie będzie .

  OdpowiedzUsuń
 2. Za swoje czyny trzeba ponosić odpowiedzialność. I zasada piłeś nie wsiadaj za kierownicę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Krzesło elektryczne powinno być dla takiego zwyrodnialca, a nie po 12 latach wyjdzie bydle na wolność

  OdpowiedzUsuń
 4. Adwokata też dostał takiego sku... jak i on sam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam go sobie wybrał, adwokat z wyboru

   Usuń
 5. Kula w łeb tego bydlaka

  OdpowiedzUsuń