niedziela, 5 czerwca 2022

Warta Sieradz wywalczyła awans do III ligi

Ponad tysiąc osób oglądało sobotni mecz Warty Sieradz z Widzew II Łódź. Stawką spotkania był awans do III ligi naszej drużyny. Trzeba było tylko zwyciężyć i to udało się, choć od 7 minuty Warta przegrywała 0:1 po golu Roberta Prochownika. Nasza drużyna nie poddała się a stracona bramka wcale nie podcięła im skrzydeł. Jeszcze do przerwy nasi piłkarze odrobili straty i wyszli na prowadzenie aż 4:1. Cały mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Warty Sieradz a to sprawiło iż nasza "Warteczka" na trzy kolejki przed końcem sezonu awansowała do III ligi. Radości piłkarzy i kibiców nie było końca.

Bramki w meczu zdobywali: 

0:1 - Robert Prochownik (7)
1:1 - Adrian Filipiak (13)
2:1 - Krystian Adamiak (28)
3:1 - Krystian Stolarczyk (39, rzut karny)
4:1 - Krystian Adamiak (45+2)
5:1 - Wiktor Płaneta (73)
































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.