niedziela, 3 lipca 2022

Sobota i niedziela na moście wantowym jest pracująca!

Tak proszę państwa stało się. Sobota i niedziela w ten weekend na wantowym moście jest pracująca. Firma, która  podjęła się remontu naszego symbolu miasta czyli "Białego mostu", pojawiła się w te dni w pracy. W sobotę pracownicy byli widziani nawet o godzinie 18, dziś w niedzielę (3 lipca) także pracują. 


Okazuje się  że wygrywając  przetarg na remont  o wartości przekraczającej 2,5 mln zł można było zatrudnić do remontu mostu więcej niż 4 osoby. Wczoraj i dziś na moście widziano już nawet 10 pracowników. Cieszy oczy ten widok niezmiernie, gdyż nowy termin oddania mostu zbliża się wielkimi krokami (18 lipca) a ratownicy na plażowiczów jak widać już czekają. Na tę chwilę na plażę można się dostać na 3 sposoby: idąc przez most kolejowy, idąc przez most woźnicki lub przepłynąć wpław na druga stronę. Powrót do miasta oczywiście tymi samymi drogami gdyż na most nie wolno wchodzić bo jak widać jest to teren budowy.

10 komentarzy:

 1. no i do roboty!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo dla redakcji tylko wy z jajami to opisaliście!

  OdpowiedzUsuń
 3. czyli jednak mogło do roboty przyjść więcej chłopa ???

  OdpowiedzUsuń
 4. to kogo ci ratownicy pilnują ?

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie macie w tym Sieradzu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mogli tak pracować parę miesięcy temu to dziś nie było by dymu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie bierzesz pod uwagę że oni mają termin do 10 wrzesnia

   Usuń
  2. Biorę pod uwagę to że cały czas się pie...o głupoty ludziom że do wakacji mostem będzie można przejść na plażę. Jak widać obiecujący pier....ł głupoty a wykonawca dał d....y. Jeszcze coś o 10 września poopowiadamy ??? Bo własnie ratownik za pieniądze publiczne pilnuje pustej plaży, co widać na zdjęciach a nawet dwóch ratowników.

   Usuń
 7. a gdzie nasza słynna łódź transportowo-podróżnicza "Sieradzanka" ? Ona mogła by plażowiczów na plaże przewozić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Najważniejsze że wszystko jest w porządku bo przecież nic się nie stało :D :D :D

  OdpowiedzUsuń