piątek, 23 września 2022

Potrącenie dziecka na 11 listopada AKTUALIZACJA

W dniu 23 września około godziny 17:30 na ulicy 11 listopada doszło do potrącenia dziecka przez samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń wynika iż dziecko w wieku około 6 lat wybiegło z zaparkowanego auta na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni po udzieleniu pierwszej pomocy przewieźli dziecko z urazem kończyny dolnej do sieradzkiego szpitala. Za zdjęcia dziękujemy czytelnikowi.


Jak poinformowała nas rzecznika prasowa sieradzkiej policji asp. sztab.  Agnieszka Kulawiecka, 29-letnia kierowca był trzeźwy a dziecko zostało przetransportowane do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
10 komentarzy:

 1. ja się pytam gdzie byli rodzice??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie gdzieś obok ...

   Usuń
  2. Lepiej się zapytaj dlaczego w tym miejscu notorycznie kierowcy zapierda*ają na tej drodze niż powinni jechać!!!!

   Usuń
  3. Nie ma co oceniać. Być może dziecko się wyrwało. To jest moment. Fakt faktem, że trzeba pilnować dzieciaki bardzo ale... stało się. Oby nic poważnego dziecku nie było.

   Usuń
 2. W samochodzie chyba pisze

  OdpowiedzUsuń
 3. Najłatwiej obwinić kierowce, pytanie co 6 latek sam robił na środku ulicy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiej kategorii jest droga, jakie jest ograniczenie prędkości. Nie winie kierowcy ani dziecka, ale na takich drogach trzeba być bardzo czujnym, jako kierowca i jako pieszy.

   Usuń
 4. A ja mam pytanie czemu zostały zdjęte progi zwalniające na terenie gdzie jest tak gęsta zabudowa i dużo małych dzieci. Komu te progi zwalniające przeszkadzały. Prośba do Radnych o zajęcie się problemem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Progi są zdjęte bo ulica 11 Listopada jeżdżą autobusy i to właśnie dlatego progi zniknęły.

  OdpowiedzUsuń
 6. Noo te autobusy też tak często jeżdżą że naprawdę powinny być zrobione wzniesienia i przejścia dla pieszych bo ich brak na 11 listopada

  OdpowiedzUsuń