poniedziałek, 5 września 2022

Potrącenie kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych

W poniedziałek 5 września około godziny 17 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszeni o potrąceniu przez samochód osoby pieszej na ulicy Łokietka.

Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w poniedziałek na ulicy Łokietka w okolicy dworca PKS na dobrze oznakowanym przejściu dla pieszych. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż najprawdopodobniej kierująca VW pasatem wyjeżdżała z ulicy podporządkowanej i podczas skrętu w lewo nie zauważyła pieszej na przejściu dla pieszych i potrąciła znajdująca się na zebrach kobietę. 

Poszkodowaną kobietą, która doznała urazu głowy, zajęli się świadkowie zdarzenia i później przekazali służbą medycznym, które dotarły na miejsce wypadku.

Kierowcy jadący ulica Łokietka mogą liczyć się ze sporymi utrudnieni w miejscu wypadku.


 

7 komentarzy:

 1. Byłem świadkiem tego zdarzenia i blądynka prowadząca Passata była bardzo rozkojarzona. I zastanawiam się jak mogła nie zauważyć kobiety na przejściu skoro miała ją centralnie przed maską. Zabrać prawo jazdy i nie pozwolić takim osobą prowadzać.

  OdpowiedzUsuń
 2. To co oni wszyscy oczy w du...e mają !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty, bl"ą"dynka?? może ją słońce oślepiło? cień zaczyna się przed samym przejsciem. Co nie zmienia faktu, że wina Pani z VW....

  OdpowiedzUsuń
 4. Piesi coraz częściej chodzą "z głową w chmurach" nawet nie zerkną czy jedzie samochód, idą bo maja pierwszenstwo.
  Bardzo przydatna w takim przypadku jest kamera w samochodzie, która wszystko zarejestruje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnie, piesi teraz mają tryb nieśmiertelności. Nie muszą patrzeć, nie muszą myśleć …

  OdpowiedzUsuń
 6. Niedługo zrobią w tym miejscu kolejny próg zwalniający. Prezydent i cała jego ekipa przytulą kasę i wszyscy będą zadowoleni oprócz kierowców ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ciebie to boli że się nikt z tobą nie podzieli

   Usuń