sobota, 10 września 2022

Zderzenie aut na skrzyżowaniu WP i Rapackiego

W sobotę 10 września około godziny 13:20 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o zderzeniu aut na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Rapackiego.

Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Rapackiego, zderzyły się tu VW i Kia. 

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, uszkodzone zostały dość poważnie dwa samochody, obaj kierujący byli trzeźwi. 

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa sieradzkiej policji policjanci ze zdarzenia sporządzą dokumentację do sądu i to sąd rozstrzygnie, kto był sprawca tego zdarzenia.

Za zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi.
 

3 komentarze:

  1. może ktoś wreszcie zajmie się czujnikami w jezdni od strony ul.Rapackiego które nie wykrywają aut przed sygnalizatorem? ten kto próbował po 21 wyjechać z tej ulicy wie, że czerwone na sygnalizatorze świeci się aż do momentu pojawienia się auta po stronie ul.Mickiewicza.

    OdpowiedzUsuń
  2. jechałem w sobote 10.09 od Warty, miałem zielone, a od Rapackiego normalnie auta jechały jakby, też miały zielone

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety GDDKiA ma to gdzieś głęboko, wielokrotnie mieli to zgłaszane i nic z tym nie robią, więc wielokrotnie kierowcy którzy jadą od Rapackiego po staniu 10 minut jadą na czerwonym

    OdpowiedzUsuń