czwartek, 20 października 2022

Czy w Bartochowie doszło do skażenia terenu? AKTUALIZACJA

W środę 19 października w godzinach wieczornych do naszej redakcji zadzwonili mieszkańcy Bartochowa w gminie Warta, iż na nieczynnym wysypisku śmieci po raz kolejny ktoś wyrzuca śmieci.

Z informacji, jakie do nas dostały na terenie nieczynnego już wysypiska śmieci pracują policjanci, którzy pobierają próbki śmieci, jakie przywiózł kierowca ciężarowego Renault.

 Jak nas poinformowali mieszkańcy Bartochowa w śmiechach, jakie przywiozła ciężarówka, najprawdopodobniej znajdują się materiały ropopochodne lub skażone. 

Z informacji, jakie do nas dotarły, na terenie zdarzenia przyjechał również burmistrz Krystian Krogulecki. Do tematu wrócimy wkrótce.

Aktualizacja:

Do naszej redakcji napisała firma Profi-Eko" zarzucając mi w materiale z dnia 20 października 2022 roku, że w materiale pojawiły się niesprawdzone, nierzetelne informacje, dotyczących rekultywacji składkowska odpadów w Bartowchowie. Tu nasze wyjaśnienie dla firmy Profi-Eko, wszystkie informacje, jakie zostały zamieszone w teksie, są sprawdzone i potwierdzone przez odpowiednie urzędy.


 

9 komentarzy:

 1. Bartochów znowu słynny ... Szkoda tylko że w takim kontekście

  OdpowiedzUsuń
 2. Przywożą syf ktos bierze za to kase a ludzie maja problem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To sprawa do zbadania dla prokuratora. Niby skąd ktoś by wiedział,że wysypisko jest do rekultywacji?Ktoś za pieniądze "zaprosił" tu znajomych i przyjaciół króliczka.

   Usuń
 3. No cóż musimy walczyć o zdrowie naszych dzieci

  OdpowiedzUsuń
 4. Mafia śmieciowa działa wykorzystującą luki w prawie

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieszkańcy dzielnie walczą o swoje. Oby im się udało. Oby ta sprawa znów nie została zamieciona pod dywan.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo! Oby tak dalej! Walczmy o przyszłość swoją i swoich dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie pozwólmy by zwozili nam syf o nieznanym pochodzeniu, potem się zawiną a my zostaniemy z problemem. Nie bójmy się walczyć o swoje. Razem możemy więcej!!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.