piątek, 25 listopada 2022

Groźny wypadek na S8 na wysokości wsi Stawiszcze - AKTUALIZACJA

W piątek (25 listopad) około godziny 19:00 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o wypadku drogowym na S8 na wysokości wsi Stawiszcze. W wypadku brały udział trzy samochody. Na miejscu pracują służby ratunkowe.


Na 178 km trasy S8 w kierunku Warszawy na wysokości wsi Stawiszcze doszło do wypadku samochodowego, w którym zderzyły się trzy samochody osobowe. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, kobieta. Służby ratunkowe po udzieleniu poszkodowanej pierwszej pomocy przewiozły ją do sieradzkiego szpitala. Szybki pas ruchu na trasie S8 jest zablokowany przez wraki. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się pasem awaryjnym i częściowo pasem wolnym. Na miejscu pracują w tej chwili służby ratunkowe.

AKTUALIZACJA

Ze wstępnych ustaleń wynika iż kobieta, mieszkanka województwa mazowieckiego, jadąc VW Golfem nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze i uderzyła w bariery ochronne. Kierowca samochodu osobowego jadący za VW Golfem widząc to zaczął hamować ale jadący za nim inny kierowca nie zareagował odpowiednio szybko i najechał na tył poprzedzającego go samochodu. 

W tej chwili policjanci z sieradzkiej drogówki ustalają okoliczności obu zdarzeń.

(Za zdjęcia dziękujemy czytelnikowi)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz