środa, 9 listopada 2022

Groźny wypadek pod Charłupią Małą

W środę około godziny 21:00 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o potrąceniu przez samochód osobowy pieszego w okolicach skrzyżowania ulic Wojska Polskiego oraz Letniskowej pod Charłupią Małą. 

Ze wstępnych ustaleń wynika iż młody kierowca samochodu osobowego marki Mercedes jadąc od strony Sieradza w kierunku Turku potrącił pieszego, który wtargnął na jezdnię w miejscu niedozwolonym. Poszkodowanemu 50-letniemu mężczyźnie pierwszej pomocy udzieliły służby medyczne, które następnie odwiozły go do sieradzkiego szpitala. Od poszkodowanego pieszego zostanie pobrana krew do badania na obecność alkoholu. Stan potrąconego mężczyzny jest ciężki. Kierowca mercedesa był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia pracuje policyjny technik i prokurator. Ruch drogowy na tym odcinku jezdni może być utrudniony do czasu zakończenia prac policji.2 komentarze:

  1. Niestety koło sklepu w Charłupii nawet w biały dzień często kręcą się osoby w stanie nietrzeźwości i już kilka razy sama omijałam osoby idące nawet ulicą lub poboczem z zachwianiem na ulicę. Bardzo newralgiczne miejsce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dosyć, że chodzą narąbani dzień i noc to jeszcze oblegają przystanek autobusowy.Czlowiek nie może normalnie spędzić chwilki czasu czekając na autobus bo ekipa ma posiadowki.

    OdpowiedzUsuń