piątek, 2 grudnia 2022

Nagrody za rozpowszechnianie kultury na terenie powiaty sieradzkiego

W piątek 2 grudnia w Sali C starostwa Powiatowego w Sieradzu odbyła się uroczystość, na której starosta sieradzki wręczył nagrody dla osób, które działają na rzecz kultury na terenie powiatu sieradzkiego.

Tradycyjnie również w tym roku starosta sieradzki uhonorował osoby, które działają na rzecz kultury na terenie powiatu sieradzkiego, wśród osób indywidualnych nagrodę odebrało 12 oso b z całego powiatu, wśród nagrodzonych byli: Józef Janik, Cezary Zbrojewski, Małgorzata Ziarniak, Jan Golanowski, Joanna Kozica, Joanna Chachuła, Aneta Król, Aneta Jarząb, Piotr Kurowicz, Wiesława Sujecka, Żanetta Marzuchowska i Urszula Niedźwiecka-Pawlak. 

Nagrody zbiorowe wręczone zostały, Chór męski Lutnia z Warty, Kapela Podwórkowa z Brzeźnia, Kapela Podwórkowa Złoczewianie ze Złoczewa, Chór Parafialny przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brąszewicach i Chór Głos Serca przy parafii św. Wojciecha i Stanisława w Burzeninie. 

Po wręczeniu nagród rozmawiał z wyróżnionymi Wiesławą Sujecką i Joanną Chachułą, kliknij, aby wysłuchać MP3. Tradycyjnie do tych nagród typowane są osoby przez dyrektorów placówek kultury czy włodarzy gmin, rozmawiał dziś z Małgorzatą Jurkowską z PBP w Sieradzu, z której dziś nagrody odebrały Az dwie osoby, kliknij, aby wysłuchać MP3.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz