poniedziałek, 5 grudnia 2022

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddziału 0102 Sekcji Sieradz - zakończył sezon

Zakończył się sezonu lotowy Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddziału 0102 Sekcji Sieradz nr 1. Jak zawsze nastąpiło jego podsumowanie. Jest ono corocznym zwieńczeniem rywalizacji sezonu lotowego który trwa od maja do września. Sekcja Sieradz zrzesza ok 20 hodowców z terenu Sieradza i ościennych miejscowości a w rywalizacji biorą udział gołębie dorosłe jak i młode.

(materiał Łukasz Owczarek)

Podsumowanie sezonu jest wręczeniem dyplomów i pucharów hodowcom których gołębie najlepiej spisywały się podczas sezonu 2022.

Najlepszymi w kategorii gołębi dorosłych byli:

mistrz kol Miśkiewicz Franciszek 

I vice mistrz kol Świniarski Zdzisław 

II vice mistrz kol Pawlik Jerzy 

Najlepszymi w kategorii gołębi młodych byli:

mistrz kol Miśkiewicz Franciszek 

I vice mistrz kol Świniarski Andrzej 

II vice mistrz kol Popowski Krzysztof 

Pozostali hodowcy otrzymali pamiątkowe dyplomy 

Prezes sekcji Sieradz Łukasz Owczarek podziękował również sponsorom, staroście powiatu sieradzkiego Mariuszowi Bądziorowi, prezesowi Elewatora Sieradz Maciejowi Szewczykowi, właścicielom firmy MDM Polska producentowi karm dla gołębi. 

Zakończenie sezonu odbyło się w restauracji Mokka w Sieradz. Zarząd sekcji dziękuje wszystkim za miłą zabawę i spędzony czas.
1 komentarz:

  1. Jak zwykle kolega Łukasz stanął na wysokości zadania i zorganizował super imprezę. Gratulację dla wszystkich kolegów. Żałuję że nie mogłem być z Wami

    OdpowiedzUsuń