środa, 7 grudnia 2022

Pasownie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 6 im. Jasia i Małgosi

W szeregi przedszkolaków weszło kolejne pokolenie dzieci… – Pasowanie na Przedszkolaka w Przedszkolu nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Jasia i Małgosi” w Sieradzu.

Występy publiczne dzieci w formie przedstawień i uroczystości stanowią bardzo ważny element życia przedszkolnego. Dzieci uczą się pokonywać własną nieśmiałość i prezentować publicznie własne umiejętności, nabywają w ten sposób wiary w siebie, uczą się, że ich praca włożona w naukę wierszy, piosenek, w przygotowania do występu ma określony cel i przynosi zamierzony efekt. 

Przed taką ważną próbą i pokazem swoich umiejętności w dniu 2 i 7 grudnia 2022 roku stanęły dwie grupy najmłodszych wychowanków Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Jasia i Małgosi” w Sieradzu - dzieci 3-letnie, podczas swojej pierwszej uroczystości przedszkolnej - Pasowania na Przedszkolaka. 

To w tych dniach w szeregi pełnoprawnych przedszkolaków wstąpiło łącznie 42 dzielnych i uśmiechniętych dzieci. 

W uroczystości brali udział rodzice i nauczyciele grup, a uroczystego aktu pasowania dokonał dyrektor placówki- pani Małgorzata Grzelak. 

Miłym akcentem uroczystości było wręczenie wychowankom pamiątkowych dyplomów, Odznaki Przedszkolaka oraz słodka niespodzianka w postaci okolicznościowego tortu.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka niósł ze sobą radosny uśmiech, gromadził nowe doświadczenia i dobre chwile w gronie kolegów, spędzane podczas wspólnej nauki, pracy i zabawy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz