sobota, 28 stycznia 2023

21-latek mając ponad 3,5 promila spowodował kolizje drogową

W sobotę 28 stycznia około godziny 14:30 dyżurny sieradzkiej policji odebrała zgłoszenie o kolizji drogowej, z której sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Za sprawcą zdarzenia ruszył poszkodowany.

Do zdarzenia doszło we wsi Bogumiłów, z ustaleń policji wynika, iż 21-letni kierujący samochodem osobowym marki VW Passat, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, uderzył w tył poprzedzającego go Volkswagena Transportera, kierowanego przez 28-letniego kierowcę. 

Po tym, jak kierowca Passata uderzył w tył transportera, wjechał do rowu, urywając sobie zderzak, na którym pozostała tablica rejestracyjna. Kierowcy Passata udało się wyjechać z rowu i oddalić w stronę wsi Stoczki. Za sprawcą zdarzenia pojechał poszkodowany w tej kolizji kierowca, informując policje gdzie jedzie sprawca zdarzenia. 

We wsi Stoczki, patrol policji zatrzymała 21-lata kierującego VW Pasatem, którego poddano badaniu na zawartość alkoholu. Badanie wskazało u niego ponad 3,5 promila alkoholu. 

Drogowy bandyta za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu stanie przed sieradzkim sądem. Za zdjęcia dziękujemy naszym Czytelnikom.
2 komentarze:

  1. A za ucieczkę z miejsca zdarzenia nie dostanie prezentu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Niki Lauda,poszedł na trudnym os-ie,pewnie zawiódł pilot.

    OdpowiedzUsuń