poniedziałek, 23 stycznia 2023

Groźny wypadek w Słomkowie Suchym są ranni !!! AKTUALIZACJA

W poniedziałek 23 stycznia o godzinie 4:10 do sieradzkich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech samochodów ciężarowych.

Tuż po godzinie czwartej rano w poniedziałek doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego w ciągu drogi krajowej nr 12 w Słomkowie Suchym w gminie Wróblew. 

Z nieustalonych jeszcze przyczyn zderzyły się tu trzy samochody ciężarowe, siła uderzenia była tak duża że z jednego z aut spadła kabina, w której przebywał kierowca.

Poszkodowanego kierowcę z kabiny wydobywali strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego. O akcji ratowniczej opowiadał mi młodszy kapitan Krupiński z PSP w Sieradzu, dowodzący akcja ratowniczą, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Kierowcy w miejscu wypadku mogą liczyć się na spore utrudnienia, policja wspólnie ze strażakami wyznaczyła objazdy. 

AKTUALIZACJA:

Z informacji jakie przekazała nam sieradzka policja wynika iż 66-letni kierowca samochodu Renault, nie zachował bezpiecznej odległości, przed poprzedzającym go pojazdem marki Iveco wraz z naczepą i uderzył w jego tył. Następnie w tył Renault uderzył samochód ciężarowy marki Scania, kierowany przez 44-letniego mężczyznę. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz